НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2852

Про результати позапланової перевірки ТОВ "ТРО "Мульті Медіа Сервіс", м. Київ (НР N 0001 - м від 29.07.2004)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "ТРО "Мульті Медіа Сервіс", м. Київ, здійсненої 16.11.2011 (ефірне ТБ, логотип: "Літера К з роздвоєною правою частиною кола, розташованого з правого боку літери, в середині якого знаходиться арабська цифра "1"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень ТОВ "ТРО "Мульті Медіа Сервіс", м. Київ, частин 1, 2 статті 62 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (при створенні, підготовці та розповсюдженні телерадіопрограм та передач телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги зобов'язані дотримуватися вимог законодавства України про захист суспільної моралі. Телерадіоорганізаціям забороняється розповсюджувати, а також анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва, крім як протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23.00 до 6.00 та на каналах з обмеженим доступом. Такі програми або передачі повинні мати спеціальне попередження і відповідно позначатися в розкладі програм телерадіоорганізацій та спеціально позначатися безпосередньо перед їх трансляцією) та ст. 13 Закону України "Про захист суспільної моралі".

2. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРО "Мульті Медіа Сервіс", м. Київ, привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. Впродовж тижня після прийняття цього рішення надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві. Представнику Національної ради у м. Києві по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРО "Мульті Медіа Сервіс", м. Київ.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали