НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2011 року N 2131

Про результати позапланової перевірки ТОВ "ВІКА-ТВ" (попередня назва ПП ЦКТ "ВІКА-ТВ"), м. Київ (НР N 1431 від 18.02.2004)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "ВІКА-ТВ" (попередня назва ПП ЦКТ "ВІКА-ТВ"), м. Київ, здійсненої 13.07.2011 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктом "а" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "ВІКА-ТВ" (попередня назва ПП ЦКТ "ВІКА-ТВ"), м. Київ, умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- частини 4 статті 35 (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення у зв'язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата він зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії та відповідні документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують зазначені зміни);

- частини 2 статті 42 (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника (виробника), який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України);

- частини 5 статті 42 (провайдери програмної послуги здійснюють ретрансляцію телерадіопрограм та передач у багатоканальних телемережах відповідно до переліку телерадіопрограм та передач, які передбачено надавати у складі програмної послуги);

- статті 47 (дозвіл на право використання програм чи передач інших телерадіоорганізацій);

- пункту "б" частини 1 статті 59 (телерадіоорганізація зобов'язана виконувати рішення Національної ради та судових органів).

2. ТОВ "ВІКА-ТВ" (попередня назва ПП ЦКТ "ВІКА-ТВ"), м. Київ, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ВІКА-ТВ" (попередня назва ПП ЦКТ "ВІКА-ТВ"), м. Київ, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві. Представнику Національної ради у м. Києві по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "ВІКА-ТВ" (попередня назва ПП ЦКТ "ВІКА-ТВ"), м. Київ.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ВІКА-ТВ" (попередня назва ПП ЦКТ "ВІКА-ТВ"), м. Київ.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали