НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2011 року N 1468

Про результати позапланової перевірки ТОВ "Запорізькі Цифрові Комунікації", м. Запоріжжя (НР N 0807-п від 26.01.2010)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "Запорізькі Цифрові Комунікації", м. Запоріжжя, здійсненої 10.06.2011 (провайдер програмної послуги), керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення ТОВ "Запорізькі Цифрові Комунікації", м. Запоріжжя, умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та частини 1 статті 47 (використання програм чи передач інших телерадіоорганізацій здійснюється відповідно до Закону України "Про авторське право та суміжні права") Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "Запорізькі Цифрові Комунікації", м. Запоріжжя, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Запорізькій області. Представнику Національної ради у Запорізькій області через місяць після ухвалення цього рішення надати до Національної ради інформацію про його виконання ліцензіатом.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "Запорізькі Цифрові Комунікації", м. Запоріжжя.

4. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали