НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2850

Про результати позапланової перевірки ТРК "Студія "1+1" у формі ТОВ, м. Київ (НР N 0559-м від 30.07.2004, НР N 0028-м від 29.12.2006)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТРК "Студія "1+1" у формі ТОВ, м. Київ, здійсненої 04.11.2011 (вид мовлення - загальнонаціональне ефірне телебачення, логотип: "1+1"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 5 статті 28, пунктом "а" частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення ТРК "Студія "1+1" у формі ТОВ, м. Київ, частин 1, 2 статті 62 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (при створенні, підготовці та розповсюдженні телерадіопрограм та передач телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги зобов'язані дотримуватися вимог законодавства України про захист суспільної моралі. Телерадіоорганізаціям забороняється розповсюджувати, а також анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва, крім як протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23.00 до 6.00 та на каналах з обмеженим доступом. Такі програми або передачі повинні мати спеціальне попередження і відповідно позначатися в розкладі програм телерадіоорганізацій та спеціально позначатися безпосередньо перед їх трансляцією).

2. Зобов'язати ліцензіата ТРК "Студія "1+1" у формі ТОВ, м. Київ, привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. Впродовж тижня після прийняття цього рішення надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві. Представнику Національної ради у м. Києві по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТРК "Студія "1+1" у формі ТОВ, м. Київ.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали