ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

ДОВІДКА

від 5, 15 вересня 2011 року N 8

Про результати розгляду питань порядку денного

1. Прийнято рішення про внесення подань про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

1.1. У зв'язку з поданням заяви про відставку:

• Шаповалової Ольги Анатоліївни - судді Верховного Суду України.

1.2. У зв'язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням:

• Єланського Олега Геннадійовича - судді Покровського районного суду Дніпропетровської області.

2. Прийнято рішення про затвердження результатів роботи робочої групи у складі членів ВРЮ - Ізовітової Л. П., Удовиченка О. С., Шаповала В. М. щодо вивчення проблемних питань, пов'язаних з порядком проведення добору кандидатів на посади суддів уперше, погодження узагальнення та направлення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

3. Відмовлено Глазуновій Світлані Сергіївні у поновленні строку для оскарження рішення ВККС від 29.06.2011 щодо встановлення результатів кваліфікаційного іспиту.

4. Залишено без розгляду скаргу Князєва Віктора Володимировича на рішення ВККС від 28.04.2011 N 1234/пп-11 про відмову у допуску до добору кандидатів на посаду судді.

5. Задоволено клопотання Кічатої Олександрії Юріївни про поновлення строку для оскарження рішення ВККС від 29.06.2011 щодо встановлення результатів кваліфікаційного іспиту.

6. Задоволено клопотання Капуша Івана Сергійовича про поновлення строку для оскарження рішення ВККС від 29.06.2011 щодо встановлення результатів кваліфікаційного іспиту.

7. Задоволено клопотання Коноваленка Максима Івановича про поновлення строку для оскарження рішення ВККС від 30.06.2011 N 2246/Бо-11 про відмову в рекомендуванні для обрання на посаду судді Тернівського районного суду м. Кривий Ріг Дніпропетровської області безстроково.

8. Задоволено скаргу судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Башмакова Євгена Анатолійовича на рішення ВККС від 14.04.2011, яким до нього застосовано дисциплінарне стягнення у виді догани.

9. Відхилено скаргу судді Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Ізотова Віктора Максимовича на рішення ВККС від 07.04.2011, яким до нього застосовано дисциплінарне стягнення у виді догани.

10. Задоволено скаргу судді Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Щеняєвої Ірини Борисівни на рішення ВККС від 21.04.2011, яким її притягнуто до дисциплінарної відповідальності та накладено дисциплінарне стягнення у виді догани.

11. Задоволено скаргу судді Корольовського районного суду м. Житомира Драча Юрія Івановича на рішення ВККС від 21.04.2011, яким до нього застосовано дисциплінарне стягнення у виді догани.

12. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Завальнюком В. В. за зверненням голови Антимонопольного комітету України Костусєва О. О. від 23.04.2007, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Федусик Вікторії Володимирівни з посади судді Приморського районного суду м. Одеси за порушення присяги.

13. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Висоцьким В. І. за зверненням начальника Управління Служби безпеки в Харківській області Полковниченка О. М. від 09.07.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Юр'єва Івана Івановича з посади судді військового місцевого суду Харківського гарнізону за порушення присяги.

(Постановою ВР від 02.12.2010 N 2764-VI Юр'єва І. І. звільнено з посади судді у зв'язку з поданням заяви про відставку.)

14. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Сафульком С. Ф. за скаргою Березовського В. Я. від 20.08.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Васильєвої Тамари Михайлівни з посади судді Шевченківського районного суду м. Києва за порушення присяги.

15. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Бондиком В. А. за скаргою Березяк Ю. В. від 01.06.2010, направленою до Вищої ради юстиції 09.07.2010 членом ВРЮ Портновим А. В., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Олексієнко Марії Юліанівни з посади судді Галицького районного суду м. Львова за порушення присяги.

16. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Отрош І. О. за колективним зверненням вкладників кредитної спілки "Альянс Україна", з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Вишара Ігоря Юрійовича з посади судді Ленінського районного суду м. Вінниці за порушення присяги.

17. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Палій В. М. за заявами Лапшиної В. В. від 14.07.2010, Кравчука О. А. від 15.07.2010 та Карпенко Н. А. від 15.07.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Ковтуна Сергія Анатолійовича з посади судді господарського суду м. Києва, Отрюха Бориса Валентиновича, Михальської Юлії Борисівни, Тищенко Алли Іванівни з посад суддів Київського апеляційного господарського суду за порушення присяги.

18. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Кобилянським М. Г. за зверненням Мирошніченка В. А. від 07.06.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Дудніченка Володимира Михайловича з посади судді Звенигородського районного суду Черкаської області за порушення присяги.

19. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Колесниченком В. В. за скаргою Вареникової Н. М. від 16.07.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Хотянової Валентини Вікторівни з посади судді Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим за порушення присяги.

20. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Завальнюком В. В. за скаргами засновника, директора ТОВ "Вектор" Іванова В. В. від 12 та 19.07.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Боярського Олександра Олександровича з посади судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області за порушення присяги.

21. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Палій В. М. за зверненням представника ЗАТ "Одесакондитер" та ЗАТ "Торговий дім "Люксембурзький" Єфремова В. Ю. від 22.03.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Шенцевої Ольги Петрівни з посади судді Приморського районного суду м. Одеси за порушення присяги.

22. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Колесниченком В. М. за скаргою Нікітаєвої О. П. від 29.10.2009, направленою до Вищої ради юстиції Секретаріатом Президента 30.10.2009, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Бассак Тамари Єгорівни та Клочка Олександра Володимировича з посад суддів Придніпровського районного суду м. Черкас за порушення присяги.

23. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Ківаловим С. В. за зверненням голови правління ЗАТ "ДОПСОК" Царенка М. Г. від 02.10.2006, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Пойди Сергія Миколайовича з посади судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська за порушення присяги.

24. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Завальнюком В. В. за зверненнями генерального директора ТОВ "КОНСЕНТ" Цукренка Я. Б., одне з яких направлене 28.12.2009 на адресу Вищої ради юстиції Міністром юстиції Оніщуком М. В., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Туренко Валентини Борисівни, Бандури Лариси Іванівни, Поліщук Людмили Володимирівни з посад суддів Одеського апеляційного господарського суду за порушення присяги.

25. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Ізовітовою Л. П. за скаргою директора ЗАТ "Агробуд" Печененка О. В. від 24.04.2007, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Сіверіна Володимира Івановича з посади судді Харківського апеляційного господарського суду за порушення присяги.

26. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Сафульком С. Ф. за зверненнями Нікітаєвої О. П. від 9 листопада та 14.12.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Драник Ніни Петрівни з посади судді Придніпровського районного суду м. Черкас та Неділька Миколи Івановича з посади судді апеляційного суду Черкаської області за порушення присяги.

27. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Сафульком С. Ф. за зверненнями Коровіної В. В., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Співака Василя Івановича, Білуги Сергія Володимировича, Гаманка Олександра Івановича, Загороднього Анатолія Федоровича, Штульмана Ігоря Володимировича з посад суддів Вищого адміністративного суду за порушення присяги.

28. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Гаврилюком М. І. за зверненнями заступника Міністра охорони здоров'я Бідного В. Г від 24.12.2010, надісланими до Вищої ради юстиції Прем'єр-міністром Азаровим М. Я. та заступником Глави Адміністрації Президента Васильєвим Г. А., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Шевчук Світлани Ростиславівни, Мирошниченка Станіслава Володимировича, Малетича Михайла Михайловича з посад суддів Вищого господарського суду за порушення присяги.

29. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Бондиком В. А. за зверненням народного депутата Селіварова А. Б. від 18.11.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Пилипчука Петра Пилиповича, Заголдного Володимира Вікторовича, Кузьменко Олени Тимофіївни з посад суддів Верховного Суду за порушення присяги.

30. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Кравченком К. Т. за скаргою начальника юридичного департаменту ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України" Лань О. Ю. від 29.07.2010, з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Вищого господарського суду Плюшка Ігоря Анатолійовича, Коваленко (Разводової) Світлани Сергіївни, Бернацької Жанни Олександрівни.

31. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Кузьміним Р. Р. за скаргою Березовського В. Я. від 05.07.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Барбари Валентина Петровича, Берднік Інни Станіславівни, Карпечкіна Петра Феофановича, Щотки Станіслава Олексійовича, Потильчака Олександра Івановича, Черногуза Федора Федоровича, Шицького Івана Богдановича, Колесника Павла Івановича, Ґуля Володимира Семеновича з посад суддів Верховного Суду, Вовка Івана Володимировича з посади судді Вищого господарського суду (за дії, вчинені на посаді судді Верховного Суду) за порушення присяги.

(Постановою ВР від 07.10.2010 N 2596-VI Карпечкін П. Ф., Щотка С. О., Черногуз Ф. Ф. звільнені з посад суддів Верховного Суду у зв'язку з поданням заяв про відставку.

Постановою ВР від 02.12.2010 N 2761-VI Вовк І. В. обраний на посаду судді Вищого господарського суду.)

32. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Палій В. М. за зверненням генерального директора ТОВ "Юреко" Приймака І. А. від 11.04.2007, з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Верховного Суду Барбари Валентина Петровича, Колесника Павла Івановича, Черногуза Федора Федоровича.

(Постановою ВР від 07.10.2010 N 2596-VI Черногуз Ф. Ф. звільнений з посади судді Верховного Суду у зв'язку з поданням заяви про відставку.)

33. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Колесниченком В. М. за зверненням народного депутата України Шмідта М. О. від 03.07.2010 в інтересах директора колективного підприємства "Фірма "Азовбудматеріали" Степаненка К. П., з висновком про відсутність підстав для звільнення Патрюка Миколи Васильовича, Жайворонок Тетяни Євгенівни, Костенка Анатолія Васильовича, Перепічая Володимира Савелійовича з посад суддів Верховного Суду, Пшонки Миколи Павловича з посади судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ (за дії, вчинені на посаді судді Верховного Суду) за порушення присяги.

(Постановою ВР від 07.10.2010 N 2596-VI Костенко А. В. звільнений з посади судді Верховного Суду у зв'язку з поданням заяви про відставку.

Постановою ВР від 2.12.2010 N 2762-VI Перепічай В. С. звільнений з посади судді Верховного Суду у зв'язку з поданням заяви про відставку.

Постановою ВР від 21.10.2010 N 2640-VI Пшонка М. П. обраний на посаду судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.)

34. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Завальнюком В. В. за зверненням голови наглядової ради Науково-виробничого ЗАТ "Електромаш" Симаченка М. Г. від 27.05.2008, з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Вищого господарського суду Шевчук Світлани Ростиславівни, Воліка Івана Миколайовича, Бернацької Жанни Олександрівни, Кузьменка Миколи Васильовича, Палій Валентини Михайлівни, Васищака Ігоря Миколайовича, Дроботової Тетяни Борисівни, Волковицької Наталії Олександрівни, Рогач Лариси Іванівни.

35. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Палій В. М. за зверненням Воловик В. І. від 06.03.2007, з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно судді Верховного Суду Лихути Любові Миколаївни.

(Постановою ВР від 02.12.2010 N 2764-VI Лихута Л. М. звільнена з посади судді Верховного Суду у зв'язку з поданням заяви про відставку.)

36. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Портновим А. В. за зверненням народного депутата Пилипенка В. П. від 23.06.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Мазурик Олени Федорівни з посади судді Голосіївського районного суду м. Києва за порушення присяги.

37. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Пшонкою В. П. за зверненнями Розмана А. Г., скерованими до Вищої ради юстиції членами ВРЮ Портновим А. В. та Кузьміним Р. Р., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Беспалова Олександра Олександровича з посади судді Київського апеляційного адміністративного суду (за дії, вчинені на посаді судді Дніпровського районного суду м. Києва) за порушення присяги.

(Постановою ВР від 21.10.2010 N 2638-VI Беспалов О. О. обраний на посаду судді Київського апеляційного адміністративного суду.)

38. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Колесниченком В. М. за зверненням члена ВРЮ Медведька О. І. від 28.10.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Єфіменка Костянтина Сергійовича з посади судді Одеського окружного адміністративного суду за порушення присяги.

39. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Висоцьким В. І. за заявами директора ТОВ "Хазинедароглу Озкан Іншаат Лімітед Ширкеті Україна" Парійчука П., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Усатого Віталія Олександровича з посади судді господарського суду Харківської області за порушення присяги.

40. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Сафульком С. Ф. за зверненням голови правління ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" Лавренчука В. М. від 20.11.2009, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Якименка Миколи Миколайовича з посади судді господарського суду м. Києва за порушення присяги.

41. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ Сафульком С. Ф. за заявою Розмана А. Г., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Гончарука Віктора Петровича з посади судді Дніпровського районного суду м. Києва за порушення присяги.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали