ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 лютого 2012 року N 4/2

Про рішення колегії Державної виконавчої служби України від 14 лютого 2012 року N 1

На засіданні колегії Державної виконавчої служби України за участю представників Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної митної служби України, Державної податкової служби України, Пенсійного фонду України, начальників Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі та начальників управлінь державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі розглянуто питання "Про основні підсумки роботи Державної виконавчої служби України та структурних підрозділів територіальних органів Міністерства юстиції України, що забезпечують реалізацію повноважень Державної виконавчої служби України, у 2011 році та завдання щодо підвищення ефективності їх діяльності у 2012 році" й ухвалено відповідне рішення колегії.

На виконання абзацу першого пункту 12 Положення про Державну виконавчу службу України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 385/2011 (Положення N 385/2011), та пункту 28 Положення про колегію Державної виконавчої служби України, затвердженого наказом Державної виконавчої служби України від 26 вересня 2011 року N 38/2, наказую:

1. Першому заступнику та заступнику Голови Державної виконавчої служби України, керівникам структурних підрозділів Державної виконавчої служби України, начальникам управлінь державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити виконання рішення колегії від 14 лютого 2012 року N 1, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Державної виконавчої служби України, начальникам управлінь державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі до 19 липня 2012 року та до 19 січня 2013 року подати до відділу організації роботи органів державної виконавчої службиДепартаменту організації та контролю за виконанням рішень Державної виконавчої служби України інформацію про стан виконання рішення колегії з питань, що належать до їх компетенції, для систематизації поданої інформації і підготовки відповідних узагальнених матеріалів.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

Г. В. Стаднік

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали