ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 746

Про робочу групу з вивчення проблемних питань підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

Із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації від 16 січня 2012 року N 30 (Розпорядження N 30)

З метою проведення аналізу роботи арбітражних керуючих та вивчення проблемних питань підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, керуючись статтями 6, 13, 16, пунктами 1, 9 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити робочу групу з вивчення проблемних питань підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, у складі згідно з додатком.

2. Членам робочої групи, утвореної цим розпорядженням, відповідно до компетенції з урахуванням сфери діяльності:

2.1. Визначити коло підприємств-банкрутів, що мають заборгованість до бюджетів усіх рівнів, Пенсійного фонду України та із виплати заробітної плати.

2.2. Проводити, відповідно до повноважень, аналіз результативності роботи арбітражних керуючих у частині вжиття ними заходів щодо погашення заборгованостей до бюджетів усіх рівнів, по внесках до Пенсійного фонду України та із виплати заробітної плати.

2.3. Аналізувати факти щодо звернень громадян, установ, організацій до органів державної влади з питань діяльності визначених підприємств-банкрутів та результати їх розгляду.

2.4. Визначати проблемні питання, які виникають під час здійснення арбітражними керуючими своїх повноважень, та шляхи їх усунення.

2.5. За результатами проведеної роботи до 20 січня 2012 року та в подальшому щокварталу до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати Головному управлінню юстиції в області відповідні пропозиції щодо підвищення ефективності роботи арбітражних керуючих.

3. Головному управлінню юстиції в області враховувати надані пропозиції по підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, при оцінці виконання арбітражними керуючими їх обов'язків та вжитті заходів в даному напрямку.

Про проведену роботу інформувати обласну державну адміністрацію до 20 лютого 2012 року та в подальшому щокварталу до 25 числа другого місяця, наступного за звітним періодом, для розгляду на засіданнях робочої групи.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
01.12.2011 N 746

СКЛАД
робочої групи з вивчення проблемних питань підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

Хоменко
Анатолій Семенович

- заступник голови обласної державної адміністрації, керівник робочої групи

Реєбер
Юлія Гаррієвна

- начальник Головного управління економіки обласної державної адміністрації, заступник керівника робочої групи

Тюпляєв Ярослав Геннадійович (Розпорядження N 30)


- начальник відділу банкрутства Головного управління юстиції у Херсонській області, заступник керівника робочої групи (Розпорядження N 30)

Члени робочої групи:

Журковська
Ольга Станіславівна

- начальник управління погашення прострочених податкових зобов'язань Державної податкової адміністрації у Херсонській області

Князєва
Олена Володимирівна

- заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації

Кривошей
Лариса В'ячеславівна

- начальник управління надходження доходів Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області

Кузьмін
Віталій Вікторович

- начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

Мастерова
Валентина Миколаївна

- перший заступник начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації

Носик
Анатолій Аврамович

- начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Смирнова
Тетяна Валентинівна

- начальник юридичного відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області

Ставицький
Валерій Вікторович

- начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації

Тітов
Юрій Васильович

- заступник начальника юридичного управління - начальник відділу представництва інтересів у судах та організації позовної роботи Державної податкової адміністрації у Херсонській області.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

(склад із змінами, внесеними згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації від 16.01.2012 р. N 30) (Розпорядження N 30)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали