ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2011 р. N 442

Про роботу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо соціально-економічного і культурного розвитку та соціальної перебудови населених пунктів Теребовлянського району

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 30 березня 2011 року N 21 "Про комплексне вивчення стану соціально-економічного і культурного розвитку та надання методичної і консультативної допомоги органам виконавчої влади Теребовлянського району" закріпленими за місцевими радами цього району керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, інших установ та організацій області, працівниками організаційного відділу апарату облдержадміністрації проведено відповідну роботу.

Вивчення стану справ в Теребовлянському районі свідчить, що органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування проводять певну роботу на виконання завдань, визначених актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації, власними розпорядчими документами. В результаті вжитих заходів вдалося забезпечити сталу динаміку в економічній та соціальній сферах району.

Проте, за результатами комплексної оцінки соціально-економічного розвитку області за I квартал 2011 року район зайняв 5 рейтингове місце, погіршивши рейтингову позицію порівняно з показниками за 2010 рік на 4 пункти. Програма соціально-економічного розвитку з промислового виробництва за чотири місяці 2011 року недовиконана на 9,3 %.

У січні-квітні 2011 року виробництво продукції в продовольчому секторі скоротилося на 26,5 % у порівнянні до відповідного періоду минулого року та на 18,5 % у порівнянні до програмних показників.

Обсяг інвестицій в основний капітал зменшився на 28,2 % в порівнянні до відповідного періоду 2010 року. На одну особу в районі припадає 97 гривень інвестицій в основний капітал та 21,8 дол. США іноземних інвестицій, що нижче середньообласного показника відповідно на 251 гривню та 39,5 дол. США.

Чисельність безробітних у 2010 році в порівнянні з відповідним періодом 2009 року збільшилася на 42,2 %. Протягом чотирьох місяців поточного року чисельність безробітних зросла на 37,9 %.

Враховуючи вищезазначене, з метою забезпечення результативного використання потенціалу району та покращення добробуту населення:

1. Інформацію заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації Желіховського Ю. В. взяти до відома.

2. Теребовлянській районній державній адміністрації (Бігуляк С. П.):

2.1. До 1 серпня 2011 року проаналізувати та розглянути на засіданні колегії райдержадміністрації стан виконання контрольних завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови обласної державної адміністрації.

2.2. До 25 липня 2011 року спільно з організаційним відділом апарату облдержадміністрації закріпити відповідальних працівників районної державної адміністрації, районних управлінь, установ та організацій за міським, селищними та сільськими радами для надання організаційної допомоги у вирішенні питань розвитку соціальної інфраструктури територій.

2.3. До 1 серпня 2011 року спільно з міським, селищними та сільськими головами підготувати і затвердити план заходів щодо соціальної перебудови населених пунктів району.

2.4. До 25 липня 2011 року провести зустріч з керівниками підприємств, які суттєво зменшили обсяги виробництва, та визначити конкретні заходи щодо перспектив подальшої діяльності.

2.5. Провести необхідну організаційну роботу зі сприяння реалізації перспективних інвестиційних проектів в галузі садівництва, тваринництва та здійснити конкретні заходи щодо переробки сільськогосподарської продукції на території району.

2.6. Забезпечити розробку і реалізацію комплексних заходів з детінізації економічних відносин на ринку праці в районі.

2.7. До 1 липня 2011 року підготувати проект інвестиційної привабливості Теребовлянського району з метою залучення додаткових інвестицій та створення робочих місць.

2.8. Спільно з правоохоронними та контролюючими органами завершити комплекс заходів щодо легалізації підприємств, які здійснюють свою діяльність в галузі використання земельних, водних, лісових ресурсів та корисних копалин на території району.

2.9. Спільно з керівництвом збиткових підприємств проаналізувати причини збиткової діяльності підприємств та вжити заходів на підвищення ефективності їх роботи, забезпечення прибуткової діяльності.

3. Спільно з органами місцевого самоврядування району забезпечити безумовне виконання 20 конкретних справ кожною територіальною громадою, приурочених 20-річчю незалежності України.

4. Про проведену роботу інформувати обласну державну адміністрацію до 1 серпня 2011 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова
обласної державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали