ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2011 р. N 1104

Про роботу структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених законами України, нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації

З метою підвищення рівня виконавської дисципліни, посилення персональної відповідальності керівників за своєчасне та якісне виконання вимог законів України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року N 522 "Про затвердження Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України" (Постанова N 522), пункту 9 протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 року N 91, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації:

1. Довідку про роботу структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених законами України, нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації (далі - нормативно-правові акти) та оцінку ефективності здійснення контролю структурними підрозділами облдержадміністрації і райдержадміністраціями за виконанням завдань, визначених нормативно-правовими актами, взяти до відома та направити для реагування структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям.

2. Визнати ефективною роботу головних управлінь економіки, агропромислового розвитку, праці та соціального захисту населення, фінансового, розвитку інфраструктури, охорони здоров'я, управлінь зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, у справах сім'ї та молоді, з питань туризму, освіти і науки облдержадміністрації, Гусятинської, Заліщицької, Лановецької, Монастириської, Теребовлянської, Шумської райдержадміністрацій.

3. Визнати недостатньо ефективною роботу Головного управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації, управлінь з питань фізичної культури і спорту, капітального будівництва, містобудування та архітектури, культури, служби у справах дітей, інспекцій державного технічного нагляду, якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації, державного архіву Тернопільської області, Бережанської, Борщівської, Бучацької, Збаразької, Зборівської, Козівської, Кременецької, Підволочиської, Підгаєцької Тернопільської та Чортківської райдержадміністрацій.

4. Попередити керівників Головного управління, управлінь облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, зазначених у пункті 3 цього розпорядження, про персональну відповідальність за організацію роботи, виконання в повному обсязі нормативно-правових актів.

5. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій з метою належної організації контролю за виконанням нормативно-правових актів та власних рішень:

5.1. Взяти на особистий контроль питання їх реалізації, забезпечувати своєчасне виконання, при цьому приймати, в разі необхідності, термінові та конкретні рішення, спрямовані на прискорення соціально-економічного розвитку територій та вирішення найважливіших проблем життєдіяльності населення.

5.2. Провести аналіз причин невиконання завдань, визначених нормативно-правовими актами.

5.3. Забезпечити якісне та у визначені терміни інформування про виконання доведених завдань.

5.4. Щотижня на основі аналізу ходу виконання завдань, визначених нормативно-правовими актами, власними рішеннями розглядати підсумки виконавської дисципліни.

5.5. Заохочувати (притягувати до відповідальності) працівників за належне (неналежне) виконання посадових обов'язків.

5.6. Приймати конкретні рішення щодо попередження невиконання, несвоєчасного або неякісного виконання встановлених нормативно-правовими актами завдань.

5.7. Здійснювати систематичні перевірки стану виконання нормативно-правових актів та власних рішень, запитів і звернень народних депутатів України.

5.8. Забезпечити неухильне дотримання вимог інструкцій з діловодства та регламентів обласної і районних державних адміністрацій.

6. Районним державним адміністраціям, структурним підрозділам облдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію у лютому 2012 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали