НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 серпня 2011 року N 430

Про розгляд листа Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України щодо внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України

За результатами розгляду листа Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 29.07.2011 N 16-1911 стосовно звернення Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" щодо можливості виділення додаткових смуг радіочастот для радіотехнології "Радіорелейний радіозв'язок", з урахуванням пропозицій ДП "Український державний центр радіочастот" (лист від 12.08.2011 N 15.2/і-08/396/14751), Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Погодити проект листа до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України стосовно пропозицій НКРЗ щодо внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

2. Департаменту ліцензування та радіочастот у встановленому порядку направити зазначений лист до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали