МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 липня 2011 року N 304

Про розгляд проблемних питань, пов'язаних з роботою водовідливних комплексів шахт

З метою розгляду проблемних питань, пов'язаних з діяльністю водовідливних комплексів державних підприємств, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету України, передбачених на реструктуризацію вугільної та торфодобувної промисловості, наказую:

1. Директору Департаменту вугільної промисловості Вівчаренку О. В. та начальнику Управління з реструктуризації та закриття вугільних підприємств Захаренку В. В. створити та організувати роботу комісій, з розгляду роботи водовідливних комплексів ДП "Донвуглереструктуризація", ДП "ОД "Луганськвуглереструктуризація", ДП "Укршахтгідрозахист" та державних підприємств, які знаходяться в стадії підготовки до ліквідації.

2. Департаменту вугільної промисловості (Вівчаренко О. В.) і Управлінню з реструктуризації та закриття вугільних підприємств (Захаренко В. В.) у термін до 22.07.2011 представити узагальнену інформацію.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали