НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 12 квітня 2012 року N 190

Про розгляд проектів актів Кабінету Міністрів України

За результатами опрацювання проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження положення про електронний реєстр пацієнтів" та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів щодо створення електронного реєстру пацієнтів у Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській областях та місті Києві", надісланих листом Міністерства охорони здоров'я України від 30.03.2012 N 11.03-03/535, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Регламенту Кабінету Міністрів України" від 18.07.2007 N 950 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити зауваження та пропозиції до вищезазначених проектів актів Кабінету Міністрів України.

2. Департаменту стратегії розвитку інформаційного суспільства та інформатизації у встановленому порядку направити відповідний лист до Міністерства охорони здоров'я України.

 

Голова

П. Яцук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали