МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 22 березня 2012 року N 40

Про розгляд проекту ДСТУ-Н "Приготування та застосування дорожніх бітумів, модифікованих адгезійними добавками на основі катіонних поверхнево-активних речовин"

Розглянувши проект стандарту ДСТУ-Н Б В.2.7-ХХХ-20ХХ "Приготування та застосування дорожніх бітумів, модифікованих адгезійними добавками на основі катіонних поверхнево-активних речовин", розроблений Державним підприємством "Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття проект ДСТУ-Н Б В.2.7-ХХХ-20ХХ "Приготування та застосування дорожніх бітумів, модифікованих адгезійними добавками на основі катіонних поверхнево-активних речовин".

2....

 

Доступ до документа «Рішення від 22.03.2012 № 40 Про розгляд проекту ДСТУ-Н "Приготування та застосування дорожніх бітумів, модифікованих адгезійними добавками на основі катіонних поверхнево-активних речовин"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали