Додаткова копія: Про розгляд проекту наказу Міністерства інфраструктури України "Про визначення оператора поштового зв'язку з пересилання відправлень "EMS"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 29 жовтня 2019 року N 502

Про розгляд проекту наказу Міністерства інфраструктури України "Про визначення оператора поштового зв'язку з пересилання відправлень "EMS"

Розглянувши проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про визначення оператора поштового зв'язку з пересилання відправлень "EMS", надісланий листом Міністерства інфраструктури України від 16.10.2019 N 3128/32/14-19, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про визначення оператора поштового зв'язку з пересилання відправлень "EMS" без зауважень.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Міністерства інфраструктури України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційному веб-сайті НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

В. о. Голови НКРЗІ

О. Скляров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали