НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 18 серпня 2011 року N 415

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави"

Відповідно до пункту 24 частини другої статті 5 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" та пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 N 999 "Про визначення критеріїв віднесення об'єктів державної власності до таких, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави", розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави", Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави".

2. Фінансовому управлінню у встановленому порядку направити інформацію до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті НКРЗ та опублікувати в журналі "Бюлетень Національної комісії з питань регулювання зв'язку України" (офіційне видання).

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали