НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 18 серпня 2011 року N 414

Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України "Питання реалізації та знищення зразків нехарчової продукції, використаних під час експертизи (випробування), що були відібрані в межах здійснення державного ринкового нагляду"

Відповідно до § 48 Регламенту Кабінету Міністрів України, розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України "Питання реалізації та знищення зразків нехарчової продукції, використаних під час експертизи (випробування), що були відібрані в межах здійснення державного ринкового нагляду", розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

Схвалити проект листа до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України "Питання реалізації та знищення зразків нехарчової продукції, використаних під час експертизи (випробування), що були відібрані в межах здійснення державного ринкового нагляду".

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали