НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 22 березня 2012 року N 150

Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про проведення на території Чернівецької області експерименту зі створення інформаційно-аналітичної системи регіонального управління"

За результатами опрацювання питання щодо проведення на території Чернівецької області експерименту зі створення інформаційно-аналітичної системи регіонального управління, на виконання пункту 8 доручення Першого віце-прем'єр-міністра України А. Клюєва від 09.01.2012 N 255/2/1-12 до доручення Президента України від 31.12.2011 N 1-1/3157, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Регламенту Кабінету Міністрів України" від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Повідомити Міністерство фінансів України про позицію НКРЗІ щодо проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про проведення на території Чернівецької області експерименту зі створення інформаційно-аналітичної системи регіонального управління".

2. Департаменту стратегії розвитку інформаційного суспільства та інформатизації у встановленому порядку направити відповідний лист до Міністерства фінансів України.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали