МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 23 березня 2012 року N 45

(у робочому порядку)

Про розгляд проекту СОУ ЖКГ "Застосування рідкого протиожеледного реагенту на основі хлористого кальцію для зимового утримання вулично-дорожньої мережі в населених пунктах. Загальні технічні вимоги"

Розглянувши проект стандарту організації України СОУ ЖКГ "Застосування рідкого протиожеледного реагенту на основі хлористого кальцію для зимового утримання вулично-дорожньої мережі в населених пунктах. Загальні технічні вимоги", розроблений ДЦІК "УкрВОДГЕО" (м. Харків), науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття проект стандарту організації України СОУ ЖКГ "Застосування рідкого протиожеледного реагенту на основі хлористого кальцію для зимового утримання ...

 

Доступ до документа «Рішення від 23.03.2012 № 45 Про розгляд проекту СОУ ЖКГ "Застосування рідкого протиожеледного реагенту на основі хлористого кальцію для зимового утримання вулично-дорожньої мережі в населених пунктах. Загальні технічні вимоги"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали