НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 4 серпня 2011 року N 379

Про розгляд проекту Угоди щодо регіонального розвитку Чернігівської області між Кабінетом Міністрів України та Чернігівською обласною радою

Розглянувши проект Угоди щодо регіонального розвитку Чернігівської області між Кабінетом Міністрів України та Чернігівською обласною радою, надісланий на погодження листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2011 N 18-10/6373/0/6-11, та відповідно до Порядку підготовки, укладання та виконання угоди щодо регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 N 751, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Погодити проект листа до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України із позицією НКРЗ стосовно проекту Угоди щодо регіонального розвитку Чернігівської області між Кабінетом Міністрів України та Чернігівською обласною радою.

2. Департаменту ліцензування та радіочастот у встановленому порядку направити зазначений лист до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті НКРЗ.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали