НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 58

Про розгляд проекту Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України"

Розглянувши проект Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України", керуючись пунктом 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" Національна рада вирішила:

1. Погодити проект Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України" із зауваженнями (додаються).

2. Направити рішення Національної ради до Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

3. Виконання цього рішення покласти на управління правового забезпечення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
25.01.2012 N 58

Зауваження до проекту Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України"

У частині 2 статті 6 після слова "...України" фразу "в тому числі" виключити і далі за текстом.

Абзац 1 частини 5 статті 8 викласти у такій редакції: "Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розробляє і затверджує "Порядок розгляду кандидатур від всеукраїнських громадських організацій, визначення порядку проведення жеребкування, формування наглядової ради НСТУ та припинення повноважень окремих членів або всього складу наглядової ради".

Формування складу наглядової ради НСТУ та припинення повноважень окремих членів або всього складу наглядової ради здійснюється Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення відповідно до затвердженого Порядку.

Пояснення: передбачені проектом два рівні формування наглядової ради є недоцільними. Ці функції може взяти на себе Національна рада.

Абзац 2 частини 5 статті 8 виключити.

У абзаці 3 частини 5 статті 8 слово "комісія" замінити на словосполучення "Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення".

Частину 3 статті 17 викласти у такій редакції: "Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на безоплатній основі переоформляє ліцензії Національної телекомпанії, Національної радіокомпанії, Державної телерадіокомпанії "Культура" в одну ліцензію, шляхом зміни власника на НСТУ".

У пункті 1 прикінцевих положень дату "1 січня 2012 року" змінити.

У пункті 3 прикінцевих положень щодо статті 15 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", то її доповнити абзацом такого змісту:

"Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розробляє і затверджує Порядок розгляду кандидатур від всеукраїнських громадських організацій, визначення порядку проведення жеребкування, формування наглядової ради НСТУ та припинення повноважень окремих членів або всього складу наглядової ради".

 

Начальник управління
правового забезпечення

М. Пушкаренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали