НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 506

Про розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо економічного експерименту стосовно створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції"

Відповідно до вимог Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" та розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо економічного експерименту стосовно створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції" (реєстраційний N 8268 від 18.03.2011), Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Підтримати проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо економічного експерименту стосовно створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції".

2. Юридичному управлінню поінформувати Комітет з питань науки і освіти та Комітет з питань транспорту і зв'язку Верховної Ради України про відсутність пропозицій та зауважень до даного законопроекту.

 

В. о. Голови

О. Речкалов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали