МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 22 грудня 2011 року N 71

Про розгляд скоригованого проекту "Перша черга комплексу виробництв із дезактивації, транспортування, переробки та захоронення радіоактивних відходів з територій, забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (кодова назва "Вектор") - коригування"

Розглянувши скоригований проект "Перша черга комплексу виробництв із дезактивації, транспортування, переробки та захоронення радіоактивних відходів з територій, забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (кодова назва "Вектор") - коригування", науково-технічна рада вирішила:

Відповідно до експертного звіту ДП "Укрдержбудекспертиза" від 30.11.2011 N 00-0593-11/ПБ щодо розгляду скоригованого проекту "Перша черга комплексу виробництв із де...

 

Доступ до документа «Рішення від 22.12.2011 № 71 Про розгляд скоригованого проекту "Перша черга комплексу виробництв із дезактивації, транспортування, переробки та захоронення радіоактивних відходів з територій, забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (кодова назва "Вектор") - коригування"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали