ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.08.2011 р. N Р-526/0/3-11

Про розгляд та затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів на території Дніпропетровської області

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про відходи", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року N 1218 "Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів" (зі змінами і доповненнями), з метою організації розгляду і затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів на території області:

1. Доручити першому заступникові голови облдержадміністрації Задорожному В. К. затвердження від імені голови облдержадміністрації проектів лімітів (лімітів, що переглянуті за клопотанням власника відходів) на утворення та розміщення відходів на території області.

2. Визначити відповідальним за опрацювання, у встановленому чинним в Україні законодавством порядку проектів лімітів на утворення та розміщення відходів на території Дніпропетровської області головне управління промисловості облдержадміністрації.

3. Вважати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 27.05.2009 N Р-259/0/3-09 "Про розгляд та затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів на території Дніпропетровської області" та розпорядження голови облдержадміністрації від 15.07.2009 N Р-364/0/3-09 "Про створення тимчасової спільної робочої групи щодо розгляду питання про затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів на території Дніпропетровської області".

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на головне управління промисловості облдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали