НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2011 року N 2963

Про розгляд заяви ПАТ "ТРК "АЛЕКС", м. Запоріжжя, "Про скасування санкції - "оголошення попередження" (НР N 1237-м від 30.10.2002)

Розглянувши заяву ПАТ "ТРК "АЛЕКС", м. Запоріжжя, "Про скасування санкції - "оголошення попередження" та матеріали позапланової перевірки ПАТ "ТРК "АЛЕКС", м. Запоріжжя, здійсненої 08.12.2011(вид мовлення - ефірне ТБ, 22 ТВК у м. Запоріжжі та області, логотип: велика літера "А" у нижньому куті екрана), керуючись рішенням Національної ради N 968 від 23.05.2008, частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПАТ "ТРК "АЛЕКС", м. Запоріжжя, умов ліцензії в частині "програмна концепція мовлення".

2. Відмовити ПАТ "ТРК "АЛЕКС", м. Запоріжжя, у скасуванні санкції "оголошення попередження", застосованої рішенням Національної ради N 2127 від 31.08.2011 (Рішення N 2127).

3. Зобов'язати ліцензіата ПАТ "ТРК "АЛЕКС", м. Запоріжжя, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в Запорізькій області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Запорізькій області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПАТ "ТРК "АЛЕКС", м. Запоріжжя.

5. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали