НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 92

Про розгляд заяви ТОВ "ТРК Аккерман", м. Білгород-Дністровський Одеської обл., "Про скасування санкції "оголошення попередження" (НР N 0720-м від 24.10.2008)

Розглянувши заяву ТОВ "ТРК Аккерман", м. Білгород-Дністровський Одеської обл., "Про скасування санкції "оголошення попередження" та матеріали позапланової перевірки, здійсненої 19.12.2011 (вид мовлення - ефірне радіомовлення, 102,9 МГц, м. Білгород-Дністровський, позивні - "Аккерман FM"), керуючись рішенням Національної ради N 968 від 23.05.2008, частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "ТРК Аккерман", м. Білгород-Дністровський Одеської обл., умов ліцензії в частині "програмна концепція мовлення".

2. Відмовити ТОВ "ТРК Аккерман", м. Білгород-Дністровський Одеської обл., у скасуванні санкції "оголошення попередження", застосованої рішенням Національної ради від 31.08.2011 N 2129 (Рішення N 2129).

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРК Аккерман", м. Білгород-Дністровський Одеської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в Одеській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Одеській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРК Аккерман", м. Білгород-Дністровський Одеської обл.

5. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали