НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 грудня 2011 року N 2777

Про розгляд заяви ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим, "Про скасування санкції "оголошення попередження" (НР N 0186-м від 02.12.2004)

Розглянувши заяву ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим, "Про скасування санкції "оголошення попередження" та матеріали позапланової перевірки, здійсненої 05.10.2011 (вид мовлення - ефірне РМ, частота: 106,8 МГц у м. Євпаторії, позивні: "Моріон FM"), керуючись рішенням Національної ради N 968 від 23.05.2008, частиною 7 статті 27,пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим, умов ліцензії у частинах: "Мова ведення передач", "Програмна концепція мовлення".

2. Відмовити ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим, у скасуванні санкції "оголошення попередження", застосованої рішенням Національної ради від 09.06.2011 N 1157.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в АР Крим. У разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в АР Крим поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. в) ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали