ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.07.2011 р. N 40-16-982

Про розгляд звернення

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розглянула в межах компетенції звернення [...] щодо надання роз'яснень з питань оформлення декларації та повідомляє.

Відповідно до пунктів 18, 19 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 461, замовник (його уповноважена особа) подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (далі - Інспекція) два примірники декларації за формою згідно з додатком 1.

Один примірник декларації після проведення реєстрації повертається замовнику, а другий - залишається в Інспекції, яка її зареєструвала.

Замовник відповідно до закону відповідає за повноту та достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації.

Крім цього, згідно з приміткою у додатку 1 кожна сторінка підписується керівником замовника або замовником (для фізичної особи) та засвідчується печаткою замовника (за наявності).

 

Т. в. о. Голови

О. М. Бушовський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали