ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 14.07.2011 р. N 01-06-2055

Заступнику голови Федерації профспілок України
Гулечко Т. М.
Майдан Незалежності, 2,
м. Київ, 01012

Про розгляд звернення

Шановна Тетяно Миколаївно!

Розглянувши звернення Федерації професійних спілок України щодо внесення змін до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 року N 17 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.06.2009 за N 502/16518 (далі - Порядок), повідомляємо.

Правлінням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 16 червня 2011 року затверджено постанову N 37 "Про виконання бюджету Фонду за I квартал 2011 року" (Постанова N 37).

Пунктом 4 зазначеної постанови (Постанова N 37) доручено виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності забезпечити внесення змін до Порядку. А саме передбачити, що організованими формами оздоровлення за рахунок коштів Фонду охоплюються діти шкільного віку від 6 до 18 років, а також визначити, що зарахування використаних коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на часткове фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення проводиться із дотриманням добової норми витрат на харчування у розрахунку в середньому за зміну.

На виконання пункту 4 зазначеної постанови (Постанова N 37) виконавчою дирекцією Фонду буде підготовлено запропоновані зміни до Порядку та відповідно до Регламенту правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 05.06.2001 N 8, та Положення про постійні комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 30.10.2008 N 58, винесено на розгляд засідання правління Фонду після їх розгляду постійною комісією правління Фонду.

Використання коштів Фонду на культурне обслуговування дітей у дитячих закладах оздоровлення проводиться у відповідності до планів культмасової роботи, затверджених кошторисів по кожному культмасовому заходу окремо та актів на списання матеріальних цінностей та послуг, пов'язаних з проведенням заходів.

Слід зазначити, що розмір відшкодування цих витрат не може перевищувати норм, затверджених постановою правління Фонду. Зокрема в оздоровчому сезоні 2011 року відповідно до постанови правління Фонду від 04.03.2011 N 17 "Про затвердження граничних норм витрат на харчування, лікування та культурне обслуговування дітей, які є членами сімей застрахованих осіб, у дитячих закладах оздоровлення на 2011 рік" (Постанова N 17) норма витрат на лікування та культурне обслуговування дітей становить не більше 3 гривень на один людино-день з розрахунку на оздоровчу зміну.

З повагою,

 

Заступник директора

С. В. Бєльчик

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали