НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 113

Про розгляд звітів представників Національної ради в АР Крим, областях, містах Києві і Севастополі за 2011 рік

Розглянувши інформацію управління координації роботи представників та секретаріатів представників про діяльність представників Національної ради за 2011 рік, Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома звіти представників Національної ради у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях, м. Києві, м. Севастополі, а також звітну інформацію представників у Івано-Франківській, Київській, Луганській, Миколаївській областях за 2011 рік.

2. Взяти до відома із зауваженнями: звіт представника Національної ради в АР Крим Іванця А. В. (підвищити рівень відповідальності щодо виконання своїх посадових обов'язків; дотримуватись об'єктивних підходів у своїй діяльності; посилити нагляд за діяльністю ТРО); звіт представника Національної ради в Запорізькій області Кучугурного В. Ю. (підвищити якість проведення перевірок та посилити нагляд за діяльністю ТРО); звіт представника Національної ради в Херсонській області Радіонова С. О. (посилити співпрацю з органами місцевої влади).

3. Управлінню координації роботи представників та секретаріатів представників підготувати щорічні звіти представників для оприлюднення.

4. Відділу зв'язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями розмістити звіти представників за 2011 рік на офіційному веб-сайті Національної ради.

5. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на голову Національної ради Манжосова В. А.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали