КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 598/6834

Про розірвання інвестиційного договору від 12.04.2006 N 1 "Про будівництво I черги Оболонської набережної з об'єктами соціально-культурного призначення та реконструкцією парку культури і відпочинку в урочищі Наталка"

Зважаючи на невиконання закритим акціонерним товариством "Трест Київміськбуд-1" умов інвестиційного договору від 12.04.2006 N 1 "Про будівництво I черги Оболонської набережної з об'єктами соціально-культурного призначення та реконструкцією парку культури і відпочинку в урочищі Наталка", самовільне зайняття земельної ділянки та її нецільове використання, завдання шкоди прибережній смузі, ведення будівництва без відповідної дозвільної документації, враховуючи акт перевірки Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) дотримання вимог земельного законодавства від 08.10.2010 N 1158/05, наказ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 12.02.2009 N 52, протест заступника прокурора м. Києва від 26.11.2010 N 08/1-648-вих-10 на рішення Київської міської ради від 18.03.2004 N 128/1338, рішення Київської міської ради від 02.12.2010 N 275/5087 "Про затвердження звіту тимчасової контрольної комісії Київради щодо перевірки діяльності Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації в частині залучення інвесторів при використанні майна територіальної громади" та керуючись законами України "Про інвестиційну діяльність", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", Київська міська рада вирішила:

1. Розірвати інвестиційний договір від 12.04.2006 N 1 "Про будівництво І черги Оболонської набережної з об'єктами соціально-культурного призначення та реконструкцією парку культури і відпочинку в урочищі Наталка", укладений між Оболонською районною в м. Києві радою та закритим акціонерним товариством "Трест Київміськбуд-1", на підставі підпункту 2.2.3 та керуючись пунктом 6.4 цього договору.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва та Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Провести необхідні юридичні дії, пов'язані з виконанням цього рішення, та оформити відповідні документи.

2.2. Забезпечити підготовку та подання позову до закритого акціонерного товариства "Трест Київміськбуд-1" про стягнення збитків, пов'язаних з неналежним виконанням інвестором своїх зобов'язань за інвестиційним договором.

2.3. Звернутися до відповідних органів внутрішніх справ України про вжиття заходів щодо звільнення земельної ділянки, на якій проводилися будівельні роботи відповідно до інвестиційного договору, від будівельної техніки та майна, що належать інвестору або іншим особам.

3. Постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва провести організаційні дії щодо оголошення нового конкурсу із залучення інвестора на проведення робіт, вказаних в інвестиційному договорі, замовником яких буде виступати виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) посилити контроль за виконанням соціальних зобов'язань з боку інвесторів за чинними на території м. Києва інвестиційними договорами.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали