КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 вересня 2011 р. N 915-р

Київ

Про розміщення Українського науково-технологічного центру

1. Погодитися з пропозицією Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації щодо розміщення у 2011 - 2014 роках Українського науково-технологічного центру у приміщеннях загальною площею 746 кв. метрів на першому та четвертому поверхах будинку по вул. Металістів, 7а, та підвальних приміщеннях загальною площею 86 кв. метрів будинку по вул. Металістів, 5, у м. Києві.

2. Фондові державного майна забезпечити укладення з Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації договору оренди приміщень, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах відшкодування балансоутримувачу будівель - Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут" фактичних витрат, пов'язаних з їх утриманням.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2009 р. N 119 "Про розташування Українського науково-технологічного центру".

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали