ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 лютого 2012 року N 119

Про розміщення в Єдиній аналітичній інформаційній системі Держмитслужби України та на офіційному веб-сайті Держмитслужби України в мережі Інтернет інформації щодо наявності черг транспортних засобів

Для оперативного та своєчасного інформування громадян і перевізників про наявність черг транспортних засобів перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення через державний кордон України, негайного втручання керівництва митних органів та Держмитслужби України в ситуацію, вжиття заходів щодо ліквідації черг транспортних засобів перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення наказую:

1. Начальнику Департаменту митних інформаційних технологій та статистики:

1.1. До 01.03.2012 створити та розмістити в розділі "Митне оформлення" / "Моніторинг митного оформлення" Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України (далі - ЄАІС Держмитслужби України) сторінку "Наявність черг транспортних засобів перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення".

1.2. До 01.03.2012 забезпечити проведення акредитації митниць на зазначеній сторінці (код задачі - 1, код ролі - 43).

2. Начальникам митниць під особисту відповідальність:

2.1. Забезпечити оновлення до 800 кожного календарного дня даних на сторінці "Наявність черг транспортних засобів перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення", розміщеній в розділі "Митне оформлення" / "Моніторинг митного оформлення" ЄАІС Держмитслужби України.

2.2. Забезпечити, у випадку наявності черги транспортних засобів перед пунктом пропуску для автомобільного сполучення, оновлення даних на цій сторінці кожні чотири години.

3. Сектору з питань взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Держмитслужби України:

3.1. Створити на відомчому веб-сайті Держмитслужби України в мережі Інтернет розділ "Наявність черг транспортних засобів перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення".

3.2. Забезпечити оновлення інформації на відомчому веб-сайті Держмитслужби України в мережі Інтернет про наявність черг транспортних засобів перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення до 1000 кожного календарного дня.

3.3. У випадку наявності черг транспортних засобів перед пунктом пропуску для автомобільного сполучення забезпечити оновлення даних на сторінці кожні чотири години.

4. Встановити, що заповнення сторінки "Наявність черг транспортних засобів перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення", розміщеної в розділі "Митне оформлення" / "Моніторинг митного оформлення" ЄАІС Держмитслужби України, здійснюється у разі наявності в черзі перед в'їздом у пункт пропуску з української сторони 5-ти легкових і 3-х вантажних транспортних засобів.

5. Контроль за виконанням покласти на директора Організаційно-розпорядчого департаменту Бондаря В. В.

 

Т. в. о. Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали