МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 березня 2012 року N 183

Про Розподіл дезінфекційних ковпачків "Мінікеп" для перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, отриманих на безоплатній основі

З метою раціонального і цільового використання витратних матеріалів для перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, отриманих на безоплатній основі, відповідно до листа ТОВ "Бакмед" від 12.03.2012 N 161, наказую:

1. Затвердити Розподіл дезінфекційних ковпачків "Мінікеп" для перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, отриманих на безоплатній основі (далі - витратні матеріали), що додається.

2. Відділу внутрішнього аудиту спільно з Департаментом охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення забезпечити організацію контролю за цільовим використанням витратних матеріалів.

3. Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В. Ф. забезпечити:

3.1. Прийняття витратних матеріалів.

3.2. Своєчасну доставку витратних матеріалів згідно з затвердженим Розподілом.

4. Начальнику Головного управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації, генеральному директору Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" забезпечити:

4.1. Персональну відповідальність за збереження та раціональне використання витратних матеріалів.

4.2. Щомісячне подання до ДУО "Політехмед" актів списання витратних матеріалів у термін до 10 числа місяця, наступного за звітним місяцем.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
21.03.2012 N 183


Розподіл дезінфекційних ковпачків "Мінікеп" для перитонеального діалізу у дітей, хворих на гостру та хронічну ниркову недостатність, отриманих на безоплатній основі

N з/п

Найменування адміністративно-територіальної одиниці / лікувально-профілактичного закладу

Дезінфекційний ковпачок "Мінікеп"

 

к-ть, од.

1

2

3

1

Львівська область

1500

2

НДСЛ "Охматдит"

2000

3

Всього

3500


 

Директор Департаменту
фінансово-ресурсного забезпечення

О. І. Левицький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали