МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 березня 2012 року N 202

Про розподіл і раціональне використання лікарського засобу "Гіленія", що надійшов по лінії гуманітарної допомоги

Відповідно до Закону України "Про гуманітарну допомогу", наказів Міністерства фінансів України "Про порядок бухгалтерського обліку гуманітарної допомоги" від 14.12.99 N 298, Державного казначейства України "Про затвердження Інструкції про кореспонденцію субрахунків бухгалтерського обліку для відображення основних господарських операцій бюджетних установ" від 10.07.2000 N 61, з метою раціонального використання лікарського засобу "Гіленія", що надійшов по лінії гуманітарної допомоги від фармацевтичної компанії "Новартіс Фарма Сервісез АГ" (Швейцарія), на підставі витягу із протоколу N 3 засідання Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України від 02.02.2012 та листів фармацевтичної компанії "Новартіс Фарма Сервісез АГ" від 28.10.2011 N 1271 та від 22.12.2011 N 1483 наказую:

1. Затвердити Розподіл лікарського засобу "Гіленія", що надійшов по лінії гуманітарної допомоги, що додається.

2. В. о. генерального директора Державного підприємства "Укрвакцина" Дерновському А. В., як закладу-отримувачу гуманітарної допомоги, забезпечити:

2.1. Доставку гуманітарної допомоги, що надійшла від фармацевтичної компанії "Новартіс Фарма Сервісез АГ" (Швейцарія), на склад ДП "Укрвакцина".

2.2. Бухгалтерський облік гуманітарної допомоги та звітність відповідно до наказу Міністерства фінансів України "Про порядок бухгалтерського обліку гуманітарної допомоги" від 14.12.99 N 298.

2.3. Організацію поставки лікарського засобу "Гіленія", що надійшов по лінії гуманітарної допомоги, згідно із затвердженим розподілом.

2.4. Подання звітності про наявність та розподіл гуманітарної допомоги до повного використання всього обсягу гуманітарної допомоги згідно із Законом України "Про гуманітарну допомогу".

3. Директору ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я Вінницької, Львівської обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечити:

3.1. Своєчасний розподіл лікарського засобу "Гіленія", що надійшов по лінії гуманітарної допомоги, відповідно до списку хворих.

3.2. Персональну відповідальність за отримання, розподіл та видачу лікарського засобу "Гіленія" набувачам гуманітарної допомоги, а також його збереження та раціональне використання.

3.3. Бухгалтерський облік операцій з гуманітарної допомоги відповідно до Інструкції про кореспонденцію субрахунків бухгалтерського обліку для відображення основних господарських операцій бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 10.07.2000 N 61 "Про затвердження Інструкції про кореспонденцію субрахунків бухгалтерського обліку для відображення основних господарських операцій бюджетних установ".

3.4. Подання звітності про наявність та розподіл гуманітарної допомоги до повного використання всього обсягу гуманітарної допомоги згідно із Законом України "Про гуманітарну допомогу".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
27.03.2012 N 202

Розподіл
препарату "Гіленія", який надійшов по лінії гуманітарної допомоги

N п/п

Адміністративно-територіальні одиниці, установи

"Гіленія", упаковок
(капсули желатинові тверді по 0,5 мг N 28)

1.

Вінницька область
(КЗ "Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка, "Вінницький обласний науково-практичний центр множинного склерозу та споріднених демієлінізуючих захворювань")

78

2.

Львівська область
(Львівська обласна клінічна лікарня, центр розсіяного склерозу)

78

3.

м. Київ
(Київська міська клінічна лікарня N 4, Київський міський центр розсіяного склерозу)

78

4.

ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", відділ нейроінфекції та розсіяного склерозу, м. Харків

78

 

Разом

312

 

Директор Департаменту
лікувально-профілактичної допомоги

М. К. Хобзей

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали