МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 березня 2012 року N 626

(з основної діяльності)

м. Київ

Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до Закону України від 22 грудня 2011 р. N 4282-VI "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI), Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. N 1198 (Постанова N 1198), та з метою цільового й ефективного використання бюджетних коштів, що спрямовуються на забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, наказую:

1. Затвердити розподіл коштів між регіонами України на придбання (будівництво) житла для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та на погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої у територіальних органах Державної казначейської служби України за обласними держадміністраціями і територіальним управлінням МНС в Житомирській області за програмою КПКВ 3201200 "Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", згідно з додатками 1 та 2, що додаються.

2. Визначити, що розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня у частині будівництва (придбання) житла для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які відселяються із зони безумовного (обов'язкового) відселення, потребують поліпшення житлових умов та які самостійно переселяються із зони гарантованого добровільного відселення і зони посиленого радіоекологічного контролю, є головні територіальні управління (територіальні управління) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь.

3. Головним територіальним управлінням (територіальним управлінням) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь:

подавати щомісяця не пізніше 5 числа до Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П. Й.) інформацію про результати проведення закупівлі та стан використання бюджетних коштів;

після проведення відповідних процедур закупівлі та придбання житла передати його в установленому чинним законодавством порядку органам місцевого самоврядування або місцевим органам виконавчої влади для подальшого розподілу серед громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

4. Начальникам головних територіальних управлінь (територіальних управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь взяти під особистий контроль питання проведення процедур закупівлі та придбання житла до повної передачі його органам місцевого самоврядування або місцевим органам виконавчої влади.

5. Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П. Й.) подавати щокварталу до 15 числа наступного місяця Міністерству фінансів України інформацію про стан використання бюджетних коштів за програмою КПКВ 3201200 "Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

6. Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.) здійснити розподіл коштів між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня згідно з додатками 1 та 2, затвердженими цим наказом.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали