МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 лютого 2012 року N 85

Про розподіл швидких тестів для діагностики мультиінфекцій в уразливих груп населення, закуплених у 2011 році за кошти гранту Глобального фонду боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією

З метою раціонального і цільового використання швидких тестів для діагностики мультиінфекцій в уразливих групах населення, закуплених у 2011 році в рамках проекту "Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України", що реалізується за рахунок коштів гранту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом і малярією і впроваджується в Україні МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні", наказую:

1. Затвердити Розподіл швидких тестів для діагностики мультиінфекцій в уразливих групах населення, закуплених за кошти гранту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом і малярією у 2011 році (далі - швидкі тести), що додається.

2. Визначити ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України" відповідальним за моніторинг і використання швидких тестів.

3. Визначити отримувачами швидких тестів Донецький, Миколаївський, Чернігівський обласні, Київський та Одеський міські центри профілактики та боротьби зі СНІДом.

4. Головним лікарям Донецького, Миколаївського, Чернігівського обласних, Київського та Одеського міських центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, відповідальним особам закладів - отримувачів швидких тестів забезпечити:

4.1. Цільове використання швидких тестів відповідно до Порядку проведення тестування на ВІЛ-інфекцію та забезпечення якості досліджень, затвердженого наказом МОЗ від 21.12.2010 N 1141, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.03.2011 за N 319/19057.

4.2. Проведення інвентаризації швидких тестів при їх отриманні від постачальників та подання результатів до ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України".

Термін: 10 днів після їх отримання.

4.3. Своєчасне попередження ДУ "Український Центр СНІДу МОЗ України" про кількість швидких тестів з граничним терміном придатності за три місяці до його закінчення.

Термін: щоквартально до 5 числа місяця, наступного за звітним.

5. Взяти до уваги, що розвезення швидких тестів до кінцевих отримувачів здійснюватиметься МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні".

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
03.02.2012 N 85

Розподіл швидких тестів для діагностики мультиінфекцій в уразливих групах населення, закуплених за кошти гранту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом і малярією у 2011 році

N з/п

Назва організації

Кількість, од.

Вартість, грн.

1

2

3

4

1

Донецький обласний центр з профілактики і боротьби зі СНІДом

3

78,00

2

Миколаївський обласний центр з профілактики і боротьби зі СНІДом

5

130,00

3

Одеський міський центр з профілактики і боротьби зі СНІДом

110

2860,00

4

Чернігівський обласний центр з профілактики і боротьби зі СНІДом

2

52,00

5

Київський міський центр з профілактики і боротьби зі СНІДом

114

2964,00

 

Всього

234

6084,00

 

Голова Державної служби України
з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу
та іншим соціально небезпечним захворюванням

Т. А. Александріна

Директор ДУ "Український центр
профілактики і боротьби
зі СНІДом МОЗ України"

Н. М. Нізова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали