МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2011 року N 657

Про розподіл витратних матеріалів для гемодіалізу у дітей, закуплених за кошти Державного бюджету України у 2011 році

З метою раціонального і цільового використання витратних матеріалів для гемодіалізу у дітей, закуплених за кошти Державного бюджету України у 2011 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", відповідно до протоколу засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України від 16.08.2011 N 39 наказую:

1. Розподілити комплекти для складових для довготривалої детоксикації (діалізатор 0,6 - 0,9 м2, АВ-магістралі, лінія для нагрівача) з розчинами Prismasol у мішках або еквівалент, закуплених за кошти Державного бюджету України у 2011 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", в частині "Державної програми надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю" для Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" у кількості 39 комплектів за ціною 6427,0 грн. на загальну суму 250653,0 грн.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Департаментом лікувально-профілактичної допомоги забезпечити організацію контролю за цільовим використанням витратних матеріалів у регіонах.

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДУО "Політехмед" забезпечити:

4.1. Прийняття витратних матеріалів відповідно до умов договору.

4.2. Своєчасну доставку витратних матеріалів до Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

4.3. Подання щомісяця до 15 числа до відділу супроводу та моніторингу державних програм Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення інформації про виконання поставки витратних матеріалів до Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

5. Генеральному директору Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" забезпечити:

5.1. Персональну відповідальність за збереження та раціональне використання витратних матеріалів.

5.2. Щомісячне подання до ДУО "Політехмед" актів списання витратних матеріалів у термін до 10 числа місяця, наступного за звітним місяцем.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали