ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2011 р. N 2325

Київ

Про розробку проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік" та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з розробки проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) згідно з додатком.

2. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити розробку і затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології.

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.12.2011 N 2325

Перелік
об'єктів на розробку проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології

N за/п

Адреса котельні

1

вул. Макіївська, 4-Б в Оболонському районі

2

вул. Василенка, 1 у Солом'янському районі

3

вул. Рокоссовського, 8-Б в Оболонському районі

4

вул. Вернадського, 36-Б у Святошинському районі

 

Заступник голови - керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали