ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 1571

Київ

Про розробку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом замін вбудованих котелень на модульні у встановленому законодавством порядку.

2.2. Забезпечити розробку і затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні згідно з переліком проектів, що додається.

3. Фінансування робіт із розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні здійснити в межах загальних асигнувань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на відповідний рік по Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
31.08.2011 N 1571

Перелік
проектів для розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні

N за/п

Назва проекту для розробки проектно-кошторисної документації

1

Реконструкція системи теплопостачання для споживачів від котельні на вул. Львівській, 25

2

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Добрий шлях, 64

3

Реконструкція системи теплопостачання житлових будинків за адресами: вул. Кудрявська, 12 та вул. Кудрявська, 16

4

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Кудрявська, 27 - 29

5

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: Кудрявський узвіз, 2

6

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Новопольова, 69

7

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: просп. Відрадний, 73

8

Реконструкція системи теплопостачання за адресою: просп. Броварський, 93

 

Заступник голови - керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали