ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2011 р. N 2523

Київ

Про розробку проектної документації об'єкта "Будівництво системи хімічного очищення димових газів на філіалі "Завод "Енергія" ПАТ "Київенерго" по вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі міста Києва"

Відповідно до підпунктів 1 - 4 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів "г" та "д" частини другої статті 5 Закону України "Про відходи", Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями), та з метою обмеження та запобігання негативному впливу димових газів на навколишнє природне середовище, виконання основних принципів охорони навколишнього природного середовища, удосконалення системи поводження з відходами в місті Києві та з метою ефективного використання теплової енергії при спалюванні твердих побутових відходів, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування.

1. Визначити Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником розробки проектної документації об'єкта "Будівництво системи хімічного очищення димових газів на філіалі "Завод "Енергія" ПАТ "Київенерго" по вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі міста Києва".

2. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Визначити генеральну підрядну організацію по розробці проектної документації по об'єкту "Будівництво системи хімічного очищення димових газів на філіалі "Завод "Енергія" ПАТ "Київенерго" по вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі міста Києва" у встановленому законодавством порядку.

2.2. Забезпечити розробку і затвердження у встановленому порядку проектної документації об'єкта "Будівництво системи хімічного очищення димових газів на філіалі "Завод "Енергія" ПАТ "Київенерго" по вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі міста Києва".

2.3. Взяти до відома, що фінансування виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік.

2.4. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 та наступні роки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали