ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.10.2011 р. N 441

Про розробку проекту програми зайнятості населення Запорізької області на 2012 - 2013 роки

Керуючись ст. 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 14 Закону України "Про зайнятість населення" та враховуючи наказ Міністерства соціальної політики України від 05.10.2011 N 383 "Про розроблення та узгодження проектів територіальних (регіональних) програм зайнятості населення на 2012 - 2013 роки" (Наказ N 383), з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та поліпшення ситуації на ринку праці області:

1. Створити робочу групу щодо розробки обласної та узгодження проектів територіальних програм зайнятості населення на 2012 - 2013 роки (далі - робоча група).

2. Затвердити склад робочої групи, що додається.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 25.10.2011 довести до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування макет територіальної (регіональної) програми зайнятості населення на 2012 - 2013 роки, який затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 05.10.2011 N 383 (Наказ N 383).

4. Структурним підрозділам облдержадміністрації до 03.11.2011 надати Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації пропозиції до заходів програми зайнятості населення Запорізької області на 2012 - 2013 роки.

5. Рекомендувати Запорізькому обласному центру зайнятості, Запорізькій обласній федерації роботодавців, Запорізькій обласній раді професійних спілок та Запорізькому обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів забезпечити виконання пункту 4 цього розпорядження.

6. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення організувати розробку та подання робочій групі проектів територіальних програм зайнятості населення на 2012 - 2013 роки до 15.11.2011.

7. Робочій групі узагальнити надані пропозиції до проекту програми зайнятості населення Запорізької області на 2012 - 2013 роки до 25.11.2011.

8. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечити подання проекту програми зайнятості населення Запорізької області на 2012 - 2013 роки:

8.1. до Міністерства соціальної політики України для його розгляду та узгодження до 05.12.2011;

8.2. на розгляд Запорізької обласної ради в установленому порядку.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ярмощука М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Ф. Петров

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
24.10.2011 N 441

СКЛАД
робочої групи щодо розробки обласної та узгодження проектів територіальних програм зайнятості населення на 2012 - 2013 роки

Ярмощук
Микола Анатолійович

заступник голови облдержадміністрації, керівник робочої групи

Дуднік
Ірина Олександрівна

директор Запорізького обласного центру зайнятості, заступник керівника робочої групи (за згодою)

Разуваєва
Ірина Володимирівна

заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, заступник керівника робочої групи

Члени робочої групи:

Бабенко
Валентина Григорівна

начальник управління правового та кадрового забезпечення, економічного аналізу АПК Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Батичко
Олена Дмитрівна

начальник відділу з питань зайнятості та оплати праці Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

Белескова
Тамара Федотівна

завідуюча відділом соціально-економічного захисту трудящих Запорізької обласної ради профспілок (за згодою)

Вєрозубов
Олександр Георгійович

начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

Воробйов
Тимофій Алімович

директор Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (за згодою)

Деха
Світлана Адамівна

начальник відділу статистики, моніторингу та прогнозування Запорізького обласного центру зайнятості (за згодою)

Зубенко
Ольга Олександрівна

заступник директора Запорізького обласного центру зайнятості (за згодою)

Кравцов
Олексій Іванович

начальник управління з питань праці, зайнятості та соціального страхування Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

Лівшиць
Тетяна Володимирівна

заступник виконавчого директора Запорізької обласної федерації роботодавців (за згодою)

Максимова
Юлія Володимирівна

начальник управління статистики праці Головного управління статистики у Запорізькій області (за згодою)

Хорошун
Лариса Михайлівна

начальник відділу податкової політики та факторів формування бюджету Головного управління економіки облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

С. В. Лимарчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали