ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.10.2011 р. N 1962

Київ

Про розширення мережі вулиць міста Києва з одностороннім рухом транспорту

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про здійснення державних закупівель", з метою розширення мережі вулиць міста з одностороннім рухом транспорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство "Київдорсервіс" замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт з впровадження одностороннього руху транспорту на вулицях міста згідно з переліком, що додається.

2. Комунальному підприємству "Київдорсервіс":

2.1. Забезпечити у 2012 році розробку і затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на проведення робіт з впровадження одностороннього руху транспорту на вулицях міста згідно з переліком, що додається.

2.2. Виконати у 2012 - 2013 роках роботи з впровадження одностороннього руху транспорту на вулицях міста згідно з переліком, що додається.

2.3. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

2.4. При укладанні договору підряду на виконання робіт з впровадження одностороннього руху транспорту на вулицях міста обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантії строків експлуатації об'єкта.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки з розробки проектно-кошторисної документації та проведення робіт з впровадження одностороннього руху транспорту на вулицях міста згідно з переліком, що додається.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02.07.2008 N 904 "Про розширення мережі вулиць міста Києва з одностороннім рухом транспорту".

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.10.2011 N 1962

Перелік вулиць м. Києва для впровадження одностороннього руху транспорту

N

Назва району, вулиці

Голосіївський район

1.

просп. Голосіївський;

2.

вул. Васильківська;

3.

пров. Ужгородський;

4.

вул. М. Стельмаха;

5.

вул. А. Бубнова;

6.

вул. Бурмистенка;

7.

пров. В. Жуковського;

8.

пров. Коломийський.

Печерський район

1.

вул. Анищенка;

2.

вул. Аїстова.

Святошинський район

1.

вул. Львівська;

2.

вул. Верховинна;

3.

вул. І. Крамського;

4.

вул. А. Петрицького.

Шевченківський район

1.

вул. Золотоворітська (зміна напрямку одностороннього руху) в комплексі з впровадженням світлофорного об'єкта на перехресті вул. Володимирська - вул. Ірининська;

2.

вул. Рейтарська.

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали