РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 грудня 1979 р. N 565

Київ

Про розширення території Карпатського державного заповідника

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Державного комітету УРСР по охороні природа, Міністерства лісової і деревообробної промисловості УРСР і Закарпатського облвиконкому, погоджену з Держпланом СРСР, про відведення Карпатському державному заповіднику в постійне користування:

5616 гектарів земель /державний ландшафтний заказник "Широкий Луг"/ з користування Усть-Чорнянського лісокомбінату виробничого лісозаготівельного об'єднання "Закарпатліс";

256,5 гектара земель в урочищі "Кіреш"'/"Долина нарцисів"/ з користування колгоспу імені Леніна Хустського району /за згодою загальних зборів колгоспників/.

2. Міністерству лісової і деревообробної промисловості УРСР за погодженням з Державним комітетом УРСР по охороні природи і Академією наук УРСР до 1 березня 1980 року затвердити програму наукових досліджень на нових заповідних територіях і забезпечити режим їх заповідності.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали