РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 грудня 1979 р. N 573

Київ

Про штатну чисельність Оратівського, Судацького, Довгинцівського і Суворовського райвиконкомів

У зв'язку з Указом Президії Верховної Ради УРСР від 7 грудня 1979 р. "Про утворення нових районів Української РСР" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Збільшити штатну чисельність по органах державного управління, що знаходяться на місцевому бюджеті, на 128 одиниць і ліміт витрат на їх утримання на 287,0 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 232,0 тис. карбованців, по областях згідно з додатком.

Витрати на утримання додаткової штатної чисельності провести за рахунок бюджетів відповідних областей.

2. Доручити Вінницькому, Кримському, Дніпропетровському і Одеському облвиконкомам встановити штатну чисельність працівників апарату Оратівського, Судацького, Довгинцівського і Суворовського райвиконкомів, їх відділів і управлінь з урахуванням додаткових штатних одиниць, що виділяються цією постановою, та скорочення чисельності працівників і фонду заробітної плати, які вивільняються у зв'язку з утворенням районів: Оратівського - у Вінницькій області, Судацького - у Кримській області, Довгинцівського - у м. Кривому Розі та Суворовського - у м. Одесі.

3. Для організації та утримання фінансових відділів, народних судів і нотаріальних контор у новоутворених районах виділити Міністерству фінансів УРСР 56 штатних одиниць і Міністерству юстиції УРСР 20 штатних одиниць та асигнування, відповідно, в сумі 132,7 тис. крб. і 58,8 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 101,1 тис. крб. і 33,1 тис. карбованців.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок резервного фонду Ради Міністрів УРСР.

4. Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР, Міністерству фінансів УРСР, Прокуратурі УРСР, Комітету народного контролю УРСР і ЦСУ УРСР у двотижневий строк розглянути питання про створення в Оратівському, Судацькому, Довгинцівському і Суворовському районах підвідомчих організацій, що не знаходяться на бюджеті республіки.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

Додаток
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 17 грудня 1979 р. N 573

РОЗПОДІЛ
додаткової штатної чисельності по органах державного управління і ліміту витрат на їх утримання, що виділяються облвиконкомам у зв'язку з утворенням нових районів

 

Виділяється додатково штатних одиниць

Ліміт витрат на утримання додаткової штатної чисельності /тис. крб./

Всього

в тому числі фонд заробітної плати

Вінницький облвиконком

43

99,7

81,0

Дніпропетровський облвиконком

26

56,6

45,5

Кримський облвиконком

36

79,9

64,5

Одеський облвиконком

23

50,8

41,0

Всього

128

287,0

232,0

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали