Додаткова копія: Про схвалення інформаційного листа Аудиторської палати України "Про порядок подання до Аудиторської палати України реєстраційних форм"

АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 вересня 2018 року N 1/2

Про схвалення інформаційного листа Аудиторської палати України "Про порядок подання до Аудиторської палати України реєстраційних форм"

Керуючись ст. 22 Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" від 21.12.2017 р. N 2258-VIII (Закон N 2258-VIII), Статутом Аудиторської палати України, затвердженим рішенням Установчого з'їзду аудиторів України від 14.07.2018 р., Положенням про Раду Аудиторської палати України, затвердженим рішенням Установчого з'їзду аудиторів України від 14.07.2018 р., за результатами обговорення членами Ради Аудиторської палати України проблематики заповнення реєстраційних форм відомостей, що підлягають оприлюдненню у Реєстрі аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності, Рада Аудиторської палати України вирішила:

1. Схвалити інформаційний лист Аудиторської палати України "Про порядок подання до Аудиторської палати України реєстраційних форм" (Лист N 01-01-21/15), що додається (див. окремо в базі).

2. Секретаріату Аудиторської палати України забезпечити оприлюднення цього рішення після погодження Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю реєстраційних форм відомостей, що підлягають оприлюдненню у Реєстрі аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності, затверджених рішенням Аудиторської палати України від 27.09.2018 р. N 1/1 (Рішення N 1/1).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Виконавчого директора Курезу Тетяну Василівну.

 

Голова АПУ

Т. О. Каменська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали