МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

НАКАЗ

від 25 червня 2007 року N 73

Про схвалення науково-методичних рекомендацій з діагностики кудоозів морської й океанічної риби та порядку її ветеринарно-санітарної експертизи

Згідно із Законом України "Про ветеринарну медицину" та з метою гармонізації методів лабораторних досліджень до міжнародних вимог щодо визначення якості і безпечності продукції тваринного походження та кормів, враховуючи результати проведених експериментальних досліджень і рішення засідання вченої ради ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва Національного аграрного університету від 23 травня 2007 року N 10 наказую:

1. Схвалити науково-методичні рекомендації з діагностики кудоозів морської й океанічної риби та порядку її ветеринарно-санітарної експертизи, що додаються.

2. Центральній державній лабораторії ветеринарної медицини (Абрамов А. В.) довести цей наказ до відома державних установ ветеринарної медицини.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника голови Державного департаменту ветеринарної медицини Вержиховського О. М.

 

Голова Державного департаменту
ветеринарної медицини

Г. Б. Іванов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали