МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.02.2011 р. N 41-р

Про схвалення обласної Соціальної комплексної програми підтримки сім'ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2011 - 2015 роки

Відповідно до статей 2, 22, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення системної та комплексної державної політики у сфері сім'ї та демографічного розвитку, спрямованої на формування самодостатньої сім'ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей; зниження рівня торгівлі людьми в області, а також виведення України із ряду країн - постачальників та споживачів живого товару; гендерного інтегрування в усі сфери життєдіяльності суспільства:

1. Схвалити обласну Соціальну комплексну програму підтримки сім'ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2011 - 2015 роки (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації (Жуку) забезпечити внесення зазначеної Програми на розгляд сесії обласної ради.

3. Доручити головам райдержадміністрацій, начальникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання заходів Програми та інформувати управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним.

4. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам забезпечувати здійснення та фінансування заходів Програми у межах загальної суми асигнувань, що передбачаються у відповідних бюджетах на цю мету, та із залученням коштів з інших джерел, не заборонених законодавством.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали