КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 лютого 2018 р. N 138-р

Київ

Про схвалення основних напрямів діяльності державної установи "Фонд енергоефективності"

Відповідно до статті 4 Закону України "Про Фонд енергоефективності" (Закон N 2095-VIII) схвалити основні напрями діяльності державної установи "Фонд енергоефективності", що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

СХВАЛЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 28 лютого 2018 р. N 138-р

ОСНОВНІ НАПРЯМИ
діяльності державної установи "Фонд енергоефективності"

1. Підтримка ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з енергоефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану енергетичної ефективності, зменшення обсягу, викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері енергоефективності.

2. Інформування власників (співвласників) будівель про переваги та економічну доцільність здійснення заходів з енергоефективності з метою підвищення рівня їх поінформованості та формування енергоефективної поведінки.

3. Залучення фінансових внесків та допомоги у формі цільових грантів чи в інший спосіб на підставі відповідного договору, згідно із Законом України "Про Фонд енергоефективності" (Закон N 2095-VIII).

4. Співпраця з банками-партнерами, за участю яких здійснюються заходи з енергоефективності.

5. Моніторинг, контроль якості реалізації та верифікації проектів з енергоефективності.

6. Участь у розробленні та впровадженні правових, фінансових, організаційних інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з енергоефективності будівель та енергозбереження.

7. Сприяння скороченню обсягу споживання енергоресурсів отримувачами житлових субсидій на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у результаті здійснення заходів з енергоефективності за програмами Фонду.

8. Цільове та ефективне використання бюджетних коштів.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали