Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 26 листопада 2019 року N 562

Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій"

У зв'язку з прийняттям Закону України від 18.09.2019 N 102-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню" (Закон N 102-IX), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації "Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій", що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку подати проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації "Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій" на погодження до заінтересованих державних органів.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали