Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 29 жовтня 2019 року N 507

Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій"

Відповідно до пункту 4-1 частини першої статті 18 та частини третьої статті 44 Закону України "Про телекомунікації", якими до повноважень НКРЗІ віднесено встановлення правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації "Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій", що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту зв'язку в установленому порядку подати проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації "Про затвердження Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій" на погодження до заінтересованих державних органів.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

В. о. Голови НКРЗІ

О. Скляров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали